Open ID Information

퀘벡한민족재단(FCCCQ)에 오셨습니다.

재단의 비전(OUR VISION)
한민족 사회를 퀘벡 주류사회로 이끌어가는 견인차가 되겠습니다.

재단의 활동목표(OUR GOAL)
정치, 경제, 사회, 문화적으로 퀘벡사회에 큰 영향력을 미치는 한민족공동체를 만들겠습니다.

재단의 임무(OUR MISSION)
캐나다와 퀘벡주, 그리고 대한민국 정부의 지원금과 동포후원금을 재원으로 삼아 정치, 경제, 사회, 교육, 문화예술, 스포츠 분야에서 활동하는 퀘벡 한민족 차세대 단체들에게 올바른 비전과 활동 공간, 그리고 활동 자금을 제공하겠습니다.
 

퀘벡사회 자원봉사 신청서류 내려받기 
Bénévolat Demande / Volunteer Application.

 아동병원 간호(Hôpital de Montréal pour enfants)

 어린이축제 안전요원
(Fête des enfants de Mtl)

 노년복지
(서류번역, 의료기관동행)

통역봉사요원
(한국어 <--> 불어, 영어)

가나다 한국어학교 등록 신청서 내려받기
World wide :
현재 선택된 언어는 한국어 입니다.
?

단축키

Prev이전 문서

Next다음 문서

크게 작게 위로 아래로 댓글로 가기 인쇄 수정 삭제
?

단축키

Prev이전 문서

Next다음 문서

크게 작게 위로 아래로 댓글로 가기 인쇄 수정 삭제
Zapewniamy dopuszczenie aż do szerokiego wyboru rozwiązań w tym zakresie – począwszy od czasu wyciągarek do lawet pomocy drogowej – dużych, mogących poradzić sobie nawet z nader ciężkim autem, aż po wyciągarki samochodowe typowo przeznaczone do tras off road oraz samochodów terenowych. Wybierając oferowane za pomocą nas rozwiązania, zapewniasz sobie owo, co najlepsze na rynku. Sprawdź naszą ofertę obecnie dzisiaj!


Zapoznaj się z naszą profesjonalną ofertą, której najważniejszym punktem są nowoczesne a bardzo wytrzymałe wyciągarki samochodowe, które nadają się aż do wykorzystania w wielu sytuacjach. Bez względu od momentu tego, jednakowoż jeździsz swoim samochodem terenowym po dżunglach tajskich, azaliż również po polskich bezdrożach, nasze wyciągarki samochodowe, sprawdzane w sytuacjach ekstremalnych, poradzą sobie spośród wyzwaniem kompletnie.


Jeśli zależy Ci na tym, by swoje czterokołowiec terenowe opatrzyć o wysokiej klasy wyciągarkę samochodową, sprawdź, podczas gdy mrowie zaoferować Ci prawdopodobnie nasza firma. Zapewniamy admitancja aż do najlepszych na rynku wyciągarek renomowanych producentów, które polecane są za sprawą tych, którzy jazdę off road praktykują na co doba. Z racji naszemu doświadczeniu rynkowemu, wyciągarki samochodowe możemy Ci wysunąć propozycję w przystępnych cenach, przez wzgląd z jakiego powodu zyskujesz podwójnie: natomiast na cenie, natomiast na jakości. Zapraszamy aż do współpracy!


Jeśli chcesz, tak aby Twoje gablota terenowe spośród łatwością wydostawało się spośród nawet najbardziej grząskich terenów na świecie bez problemów, postaw na nowoczesne zaś profesjonalne wyciągarki samochodowe. Wszystkie oferowane z wykorzystaniem nas produkty testowaliśmy w no ekstremalnych warunkach, co daje stuprocentową gwarancję, że ich motor, oraz dodatkowo liny nie pękną nawet w w najwyższym stopniu napiętej sytuacji. Nasze wyciągarki samochodowe są dostępne w wielu wersjach, z których możesz przesiać tę najlepszą gwoli siebie. Sprawdź szczegóły!


Naszą domeną są profesjonalne a niezwykle odpowiednio wyposażone wyciągarki samochodowe, które sprawdzają się w pełni w warunkach off road, natomiast oraz niedaleko pracy z lawetami. Zupełny utensylia, jaki oferujemy dobieraliśmy spośród dużą starannością, jako eksperci w zakresie samochodów terenowych a ich wyposażeniu. Zapewniamy korzystne ceny – lepsze od momentu tych, które zaoferują inni, i przede wszystkim, profesjonalne porady pod ręką dokonywaniu zakupu. Obok nas możesz stanowić niejaki, iż kupisz najlepsze wyciągarki samochodowe w przystępnej cenie – sprawdź szczegóły oferty!


Jeśli chcesz kupić dobre natomiast sprawdzone wyciągarki samochodowe, które będą pomocne nawet w sytuacjach, jak domyślny oprzyrządowanie wysiada, postaw na nasze propozycje. Znajdziesz na naszej stronie internetowej znaczny indeks wysokiej jakości wyciągarek aż do samochodów terenowych i lawet, które sprawdzą się w bardzo trudnych nawet sytuacjach. Szczegółową ofertę poznasz, wchodząc na naszą stronę www. Dowiedz się, jak mnogość zyskasz, decydując się na wyciągarki samochodowe odkąd nas – jesteśmy najlepszym ich dystrybutorem na polskim rynku!


Postaw na profesjonalne i sprawdzone wyciągarki samochodowe, które sprawdzą się w każdych warunkach na drodze a z wyjątkiem nią. Zapewniamy dopuszczenie do szerokiego wyboru rozwiązań aż do samochodów terenowych oraz nie owszem, natomiast nasza oferta skierowana jest do wszystkich, którzy oczekują wysokiej jakości współpracy. Całościowy rejestr produktów, jakie Ci oferujemy, spełni nawet w największym stopniu wygórowane oczekiwania rynkowe. Sprawdź go natomiast kupno tuż przy nas wyciągarki samochodowe, tudzież na bodajże nie będziesz ubolewać efektów przez wzgląd zanim osiągniętych.


Jesteśmy firmą, która zajmuje się profesjonalną dystrybucją wyciągarek samochodowych, pochodzących od chwili najlepszych producentów na całym świecie. Zapewniamy admitancja do szerokiego wyboru rozwiązań – począwszy od tych przeznaczonych aż do aut terenowych, aż po wyciągarki samochodowe sprawdzające się w pobliżu pomocy drogowej. Znajdziesz obok nas wyciągarki samochodowe o różnej mocy oraz parametrach. Wszystkie niemniej jednak zestawiać będzie wysoka stan. Jeżeli nie wiesz, jakiej zainteresowanie do Twojego samochodu, nasi doradcy Ci podpowiedzą.


Skorzystaj spośród oferty naszej firmy na wyciągarki samochodowe. Zapewniamy admitancja aż do najlepszych rozwiązań na rynku w tym zakresie. Oferujemy profesjonalne produkty, które sprawdzają się doskonale w każdej sytuacji. pozwolą na bezawaryjną pracę przez mrowie lat. Ze szczegółami naszej propozycji zapoznasz się, wchodząc na naszą stronę tudzież zaglądając aż do zakładki z ofertą, aż do czego zapraszamy.


Specjalizujemy się w sprzedaży nowoczesnych wyciągarek samochodowych, które cechuje doskonała postać, siła na duże zadłużenia i mocne silniki. Zapewniamy dostęp aż do solidnie wykonanych i w pełni funkcjonujących wyciągarek, sprawdzonych z wykorzystaniem nas sam w wielce trudnym terenie. Są one idealne zarówno, podczas gdy chodzi o jazdę po bezdrożach, kiedy a w przypadku prowadzenia pomocy drogowej z wykorzystaniem lawety. Zapraszamy aż do przejrzenia katalogu, zadawania pytań o nasze produkty zaś dokonywania zakupów.W naszej ofercie znajdziesz doskonałej jakości elektryczne wyciągarki samochodowe – tak jak na linie stalowej, kiedy syntetyczne. Oferowane przy użyciu nas wyciągarki samochodowe mają duże przełożenia, pozwalają błyskawicznie pleść linę zaś są wytrzymałe nawet na w najwyższym stopniu ekstremalne uzdolnienie offroad. Proponujemy obszerny wybór rozwiązań, które sprawdzają się wszędzie – poprzedni przetestowane przy użyciu nas osobiście. Znajdziesz przy nas oraz dodatki do wyciągarek samochodowych, które także spełniają nawet w najwyższym stopniu wygórowane standardy. Zapraszamy!


Szukasz elektrycznej wyciągarki do swojego samochodu terenowego? Postaw na wyciągarki samochodowe oferowane przy użyciu naszą firmę! Zapewniamy szeroką ofertę wyciągarek o różnych parametrach takich, kiedy przełożenia, wiele silnika, azaliż także typ liny. Znajdziesz przy nas podobnie jak wyciągarki samochodowe na linie stalowej, kiedy i syntetycznej, natomiast jeśli nie wiesz, co wyselekcjonować, postaw na współpracę z naszym doradcą, który dobierze odpowiednie wybieg do Twojego auta, które zapewni komfortową zaś bezpieczną jazdę.


Jeśli chcesz kupić naprawdę dobre wyciągarki samochodowe napędzane elektrycznie, postaw na naszą propozycję. Zapewniamy admitancja aż do szerokiego wyboru wyciągarek – tak jak tych aż do lawet, podczas gdy zaś do samochodów terenowych o wysokich parametrach technicznych. Znajdziesz tuż przy nas wyciągarki samochodowe o niezmiernie dużych przełożeniach, podobnie jak na linach stalowych, gdy tudzież syntetycznych – zgodnie z zapotrzebowaniem. Co więcej, kupisz a nas pełen akcesoria aż do wyciągarek samochodowych, który pozwoli Ci je zdołać zachować w dobrym stanie przez długie lata. Zapraszamy!


Jeśli chcesz kupować dobrej jakości wyciągarki samochodowe na linie stalowej, czy też także syntetycznej oraz nie zamierzasz przepłacać, postaw na naszą ofertę. Nasza interes zaoferuje Ci wysokiej klasy wyciągarki samochodowe w przystępnej cenie. Znajdziesz przy nas tak jak wyciągarki elektryczne, które obdarzać się będą aż do jazdy offroad, kiedy a te, które potrzebne są w sąsiedztwie pomocy drogowej. Profesjonalni sprzedawcy pomogą Ci wyselekcjonować optymalny schemat aż do Twojego auta, jaki zapewni płynną jazdę w nawet w największym stopniu ekstremalnych warunkach. Zapraszamy do współpracy!


Postaw na wysokiej klasy wyciągarki do samochodów terenowych a lawet, które zaoferować Ci przypuszczalnie nasza firma. Oferujemy w podobny sposób wyciągarki samochodowe na linach syntetycznych, gdy tudzież stalowych, tudzież również pełen dodatki, służący aż do ich obsługi. Wykorzystując polecane za pośrednictwem nas wyciągarki, zapewnisz sobie bezpieczną jazdę offroad nawet za sprawą wielce długie lata. Zapoznaj się z parametrami zaś przełożeniami oferowanych przy użyciu nas sprzętów, zaś na niechybnie się nie zawiedziesz. Spośród nami znajdziesz głęboko owo, czego szukasz, a konnica autem terenowym nawet po grząskim terenie będzie przyjemna.


Oferujemy Ci profesjonalne wyciągarki do samochodów terenowych typu jeep, jak zaś lawet różnego rodzaju. W naszej ofercie znajdziesz wyciągarki samochodowe renomowanych producentów, zasilane elektrycznie za pomocą mocnych silników. Posiadamy w ofercie także wyciągarki samochodowe oparte o stalowe liny, podczas gdy zaś te z linami syntetycznymi. Alternatywa odpowiedniego rozwiązania nałogowiec będzie od terenu, na którym planujesz jeździć. Poznaj szczegóły oferty – jest płeć nadobna dostępna na naszej stronie internetowej, na którą zapraszamy.


Jeśli szukasz wysokiej klasy wyciągarek do samochodów, postaw na współpracę spośród naszym przedsiębiorstwem. Kupisz przy nas sprawdzone elektryczne wyciągarki samochodowe, które pomogą utrzymywać się dobre wyniki na trasach offroad tudzież zapewnią w pełni bezpieczną jazdę. Jesteśmy firmą spośród długoletnim stażem oraz doświadczeniem, co sprawia, iż proponujemy aż do sprzedania wręcz przeciwnie a zaledwie te wyciągarki samochodowe, które sprawdziliśmy samodzielnie zaś wiemy, iż sprawdzają się bez zarzutu nawet w ekstremalnych sytuacjach. Zapraszamy aż do zapoznania się spośród gamą naszych produktów.


Naszą domeną są nowoczesne wyciągarki elektryczne aż do samochodów, które wykorzystać wolno tak w lawetach, podczas gdy w samochodach terenowych na trasach offroad. Znajdziesz u nas wyrobiony ekwipunek o ogromnie dużych przełożeniach, który sprawdza się nie nic bardziej błędnego na polskich drogach, pomimo tego również w tajskich dżunglach tudzież innych warunkach ekstremalnych. Zaproponujemy dodatkowo wyciągarki samochodowe aż do lawet natomiast pomocy drogowej, w pełni dopasowane aż do specyfiki tego kurs. Sprawdź naszą ofertę oraz przekonaj się, że lepszej zaś w wyższym stopniu konkurencyjnej nie znajdziesz.


Prezentujemy niezwykle konkurencyjną ofertę na zakup profesjonalnych, elektrycznych wyciągarek samochodowych, które przydają się przede wszystkim obok podróżach samochodem terenowym offroad. Nasze wyciągarki samochodowe mają wielce duże przełożenia zaś mocne silniki, które zapewniają płynną pracę nawet w sąsiedztwie w najwyższym stopniu grząskim terenie. Wszystkie oferowane produkty testowaliśmy tudzież możemy zastrzec sobie ich sprawność. Poza tym, oferowane za sprawą nas wyciągarki samochodowe odznaczają się konkurencyjną ceną – sprawdź to.


Postaw na profesjonalne tudzież dostępne w przystępnej cenie elektryczne wyciągarki samochodowe, które są dostępne u nas w wersji spośród linami stalowymi oraz syntetycznymi. Proponowane z wykorzystaniem nas wyciągarki osiągają duże przełożenia, zaś wmontowane w nie silniki elektryczne pracują niezawodnie przy użyciu niesłychanie długie lata. Poznaj szczegóły związane z oferowanymi wyciągarkami tudzież innym sprzętem do samochodów terenowych a przekonaj się, jak wiele zyskasz, decydując się na współpracę przed chwilą spośród nami. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

koszule robocze
?

 1. No Image new
  by

 2. No Image new
  by

 3. No Image new
  by

 4. No Image 22Mar
  by

 5. No Image 21Mar
  by

 6. No Image 20Mar
  by

 7. No Image 20Mar
  by

 8. No Image 20Mar
  by

 9. No Image 19Mar
  by

 10. No Image 19Mar
  by

 11. No Image 18Mar
  by

 12. No Image 17Mar
  by

 13. No Image 17Mar
  by

 14. No Image 17Mar
  by

 15. No Image 15Mar
  by

 16. No Image 14Mar
  by

 17. No Image 13Mar
  by

 18. No Image 13Mar
  by

 19. No Image 12Mar
  by

 20. No Image 11Mar
  by

 21. No Image 11Mar
  by

 22. No Image 11Mar
  by

 23. No Image 10Mar
  by

 24. No Image 10Mar
  by

 25. No Image 09Mar
  by

 26. No Image 08Mar
  by

 27. No Image 08Mar
  by

 28. No Image 08Mar
  by

 29. No Image 08Mar
  by

 30. No Image 07Mar
  by

 31. No Image 05Mar
  by

 32. No Image 05Mar
  by

 33. No Image 04Mar
  by

 34. No Image 04Mar
  by

 35. No Image 03Mar
  by

 36. No Image 03Mar
  by

 37. No Image 02Mar
  by

 38. No Image 02Mar
  by

 39. No Image 01Mar
  by

 40. No Image 28Feb
  by

 41. No Image 27Feb
  by

 42. No Image 27Feb
  by

 43. No Image 27Feb
  by

 44. No Image 26Feb
  by

 45. No Image 26Feb
  by

 46. No Image 26Feb
  by

 47. No Image 26Feb
  by

 48. No Image 25Feb
  by

 49. No Image 25Feb
  by

 50. No Image 24Feb
  by

 51. No Image 24Feb
  by

 52. No Image 24Feb
  by

 53. No Image 23Feb
  by

 54. No Image 23Feb
  by

 55. No Image 22Feb
  by

 56. No Image 21Feb
  by

 57. No Image 20Feb
  by

 58. No Image 20Feb
  by

 59. No Image 20Feb
  by

 60. No Image 16Feb
  by

 61. No Image 15Feb
  by

 62. No Image 14Feb
  by

 63. No Image 13Feb
  by

 64. No Image 13Feb
  by

 65. No Image 13Feb
  by

 66. No Image 13Feb
  by

 67. No Image 13Feb
  by

 68. No Image 09Feb
  by

 69. No Image 09Feb
  by

 70. No Image 09Feb
  by

 71. No Image 09Feb
  by anonymous

  niezwykle ekstremalnych a na nadzwyczaj grząskim terenie, a mocne silniki zaś solidnie wykonane gary

 72. No Image 09Feb
  by

 73. No Image 08Feb
  by

 74. No Image 04Feb
  by

 75. No Image 04Feb
  by

 76. No Image 03Feb
  by

 77. No Image 29Jan
  by

 78. No Image 27Jan
  by

 79. No Image 26Jan
  by

 80. No Image 23Jan
  by

 81. No Image 23Jan
  by

 82. No Image 23Jan
  by

 83. No Image 23Jan
  by

 84. No Image 23Jan
  by

 85. No Image 19Jan
  by

 86. No Image 11Jan
  by

 87. No Image 11Jan
  by

 88. No Image 10Jan
  by

 89. No Image 10Jan
  by

 90. No Image 08Jan
  by

 91. No Image 08Jan
  by

 92. No Image 06Jan
  by

 93. No Image 21Jun
  by

 94. No Image 20Jun
  by

 95. No Image 20Jun
  by

 96. No Image 20Jun
  by

 97. No Image 20Jun
  by

 98. No Image 20Jun
  by

 99. No Image 20Jun
  by

 100. No Image 20Jun
  by

 101. No Image 20Jun
  by

 102. No Image 20Jun
  by

 103. No Image 20Jun
  by

 104. No Image 19Jun
  by

 105. No Image 19Jun
  by

 106. No Image 28Nov
  by

 107. No Image 28Nov
  by

 108. No Image 28Nov
  by

 109. No Image 27Nov
  by

 110. No Image 27Nov
  by

 111. No Image 17Nov
  by

 112. No Image 17Nov
  by

 113. No Image 17Nov
  by

 114. No Image 17Nov
  by

 115. No Image 17Nov
  by

 116. No Image 14Nov
  by

 117. No Image 14Nov
  by

 118. No Image 14Nov
  by

 119. No Image 14Nov
  by

 120. No Image 14Nov
  by

 121. No Image 14Nov
  by

 122. No Image 14Nov
  by

 123. No Image 14Nov
  by

 124. No Image 14Nov
  by

 125. No Image 14Nov
  by

 126. No Image 14Nov
  by

 127. No Image 14Nov
  by

 128. No Image 14Nov
  by

 129. No Image 14Nov
  by

 130. No Image 14Nov
  by

 131. No Image 14Nov
  by

 132. No Image 14Nov
  by

 133. No Image 14Nov
  by

 134. No Image 14Nov
  by

 135. No Image 14Nov
  by

 136. No Image 14Nov
  by

 137. No Image 14Nov
  by

 138. No Image 14Nov
  by

 139. No Image 14Nov
  by

 140. No Image 14Nov
  by

 141. No Image 14Nov
  by

 142. No Image 13Nov
  by

 143. No Image 13Nov
  by

 144. No Image 13Nov
  by

 145. No Image 13Nov
  by

 146. No Image 13Nov
  by

 147. No Image 13Nov
  by

 148. No Image 13Nov
  by

 149. No Image 13Nov
  by

Board Pagination Prev 1 Next
/ 1